WordPress Çim ve Çiçekçilik Teması İndir

WordPress Çim ve Çiçekçilik Teması İndir Landscaper, Peyzaj, Çim Hizmetleri, Zemin Bakımı, Mimarlar, Bahçe, Çiçekçiler, Tarım ve ilgili hizmetler sunan şirketler için tasarlanmış bir Peyzaj WordPress temasıdır . 

Tema, One Click Demo İçe Aktarıcı ile sitenizi birkaç dakikadan daha kısa bir sürede kullanıma hazır hale getirmenize yardımcı olur. 

WordPress Çim ve Çiçekçilik Teması İndir Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu ile kolayca sayfalar oluşturun ve temanın görsel stilini tek tıklamayla değiştirmek ve sonucu doğrudan görmek için Tema Özelleştirici’yi kullanın.

The Landscaper ile web siteniz kalabalığın arasından sıyrılıyor ve bu da ziyaretçilerinizi müşterilere sunacak. Aşağıda, temanın neden şirket web sitenize uyacağının temel özelliklerini göreceksiniz.

PEYZAJ ANA ÖZELLİKLERİ:

Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu – Landscaper kullanımı çok kolay bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Düzenlere yapışmadan sınırsız sayfa kombinasyonu oluşturun.

Demo Verilerini İçe Aktar  Tema demo içeriğini tek bir tıklamayla içe aktarın, artık hazırsınız. Bu web sitenizi sorunsuz düzenlemeye başlamak için harika bir yoldur!

Tema Canlı Özelleştirici – Canlı Özelleştirici ile temanın görünümünü ve hissini kontrol edin ve canlı yayınlamadan önce yaptığınız değişiklikleri doğrudan görün.

Sınırsız Proje Galerileri – Görüntülerinizi galeri alanına sürükleyip bırakın, düzeni Tam Genişlik veya Bölünmüş Görünüm olarak ayarlayın ve görüntülerinizi göstermek istediğiniz sütun sayısını seçin.

Ücretsiz Dahil: Essential Grid – Landscaper paketlenmiş olarak gelir ve iki harika premium eklentiyle oluşturulur.  tasarruf sağlayan Essential Grid ve ACF PRO

5 Farklı Başlık Düzeni – Web sitenizin başlığı için 5 farklı düzen. Varsayılan, geniş, şeffaf, kenar çubuğu veya yer paylaşımı arasından seçim yapın ve tüm sayfalar için seçin veya her sayfa için farklı bir başlık kullanın

Kısa Kodlar  Landscaper birkaç kısa kodla birlikte gelir: Düğmeler, FontAwesome Simgeleri, Tablolar, Dropcaps ve Akordeon. Hepsi bir eklentiye sarılmış.

Önceden Oluşturulmuş Formlar – Bir peyzaj şirketi web sitesinin en az 3 forma ihtiyacı vardır; İletişim, Fiyat Teklifi İsteyin ve Randevu Alın. Tema hepsini içerir ve Bize Soru Sor formu da dahildir. Yalnızca alıcının e-posta adresini değiştirmeniz yeterlidir ve artık hazırsınız.

Before & After Slider – Tema, önceki ve sonraki kaydırıcıyı oluşturmayı son derece kolaylaştıran TwentyTwenty eklentisiyle birlikte gelir.

Özel Widget’lar – Landscaper, Görüşler, Google Harita, Broşür, Harekete Geçirici Mesaj Afiş, Çalışma Saatleri, Sosyal Medya Simgeleri ve daha fazlası gibi özel widget’larla birlikte gelir…

Duyarlı ve Retinaya hazır – Landscaper tamamen yanıt verir ve herhangi bir cihazda olması gerektiği gibi yanıt verir. Masaüstü, tablet veya telefon, web siteniz her zaman harika görünecek.

Gezinme Türleri – Varsayılan veya geniş gezinme arasında seçim yapın. Varsayılan gezinme tüm sayfalarınızı listelemek için yeterli değilse, geniş sürümü seçin.

Özel Altbilgi Düzeni Oluştur – Gelişmiş altbilgi düzenleri oluşturmak ister misiniz? Mizanpaj widget’ı ile sürükle ve bırak yöntemiyle kendi altbilgi düzeninizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Blog Listesi ve Izgara Düzeni – İki blog düzeni arasında seçim yapın. 4 sütunda ayarlanabilen liste veya ızgara düzeni. Şirket haberleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun.

4 Ana Sayfa Düzenleri – Landscaper 4 ana sayfa düzenini, bir kurumsal işletme düzenini, diğeri de bahçe ile ilgili herhangi bir işi içerir.

WooCommerce Uyumlu – Web sitenizde ürün satmanız mı gerekiyor? WooCommerce temaya entegre edilmiştir. Birkaç dakikadan kısa bir sürede ürün satmaya başlayın.

Sınırsız Kenar Çubukları – İstediğiniz sayıda kenar çubuğu oluşturabilir ve bunları istediğiniz herhangi bir sayfaya atayabilirsiniz.

WPML Uyumlu – Çok dilli bir WordPress web sitesine mi ihtiyacınız var? Tema, çeviriye hazır ve WPML uyumludur ve birkaç dakika içinde yapılandırılır.

Tam Genişlik veya Kutulu Düzen – Tek bir tıklama ile tam genişlik veya kutulu bir web sitesi arasında geçiş yapabilir ve bir arka plan resmi veya arka plan rengi ekleyebilirsiniz.

800+ Google Yazı Tipi – Google Yazı Tipi kitaplığındaki 800 yazı tipinden biriyle temanın yazı tipini kolayca değiştirin.

Font Awesome 5 – En popüler simge kitaplığı Font Awesome’in en son sürümü temaya eklendi.

SASS ve Grunt Dosyaları Dahil – Tüm SASS dosyaları Gruntfile ile aynıdır.

Seo Uyumlu  Tasarım

Tam RTL Desteği – Landscaper, RTL dilleri için tamamen test edilmiştir.

Düzenli Güncelleme – Her zaman temanın WordPress ve eklentilerin en son sürümüyle uyumlu olduğundan emin oluruz.

Çocuk Teması Dahil – Kodu değiştirerek temayı ihtiyaçlarınıza göre değiştirmek ister misiniz? Tam indirme paketine bir alt tema eklenmiştir.

 

DEMO
İNDİR

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]

5 Yorum

  1. Güzel çalışmalar var seo açısından güzel kaynaklar var benim blog sitemde seo adına sizden çok şey öğrendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
× Whatsapp Destek Hattı