Ücretsiz WordPress Turizm Acentesi Teması

Ücretsiz WordPress Turizm Acentesi Teması Seyahat ve Turizm Acentesi Web Sitelerine Duyarlı Seyahat Yönetim Sistemi. Seyahat Acenteleri, Tur Operatörü, Seyahat Şirketi, Seyahat Kulübü, Seyahat listesi Dizini, Seyahat Fırsatları, Seyahat e-Ticaret, Tur Rehberleri ve Tur Paketleri için Çok Amaçlı Seyahat tema tasarımı.

Göçmenlik desteği için Travel Hub WP Teması, Visa ve Pasaport hizmetleri, Paket turlar, Balayı seyahati, Tatil Planlama ve Tatil Gezileri, Uçuş Rezervasyon ajansı, Medikal turizm seyahat endüstrisi ve Seyahat iş güzergahı. Spa, Wellness Resort, Otel Rezervasyonu ve Rezervasyon, Macera Seyahat Varış Noktası Kaşifleri ve Turları, Yatçılık, Yelken Kiralama, cruise seyahat, Aile ve kurumsal seyahat ve turizm, Gezgin Yorumları Blog Şablonu.

Tam teşekküllü bir blog, galeri ve tamamen duyarlı bir tasarım, Mega Menü, sınırsız düzen seçenekleri, bbpress forumu, tonlarca kısa kod; Çok sütunlu tasarımıyla müşterilerinize tüm paket tiplerini sunmak için woo ticaretinde çalışan paket yazı tipi ile birlikte gelir. Gelişmiş arama ve sıralama ile paket filtreleme kullanılabilir. Oteller, Yerler ve Galeri için Güçlü Özel Gönderi türleri ile otelleri, yerleri kullanmak ve özelleştirmek, yönetmek, aramak gerçekten çok kolaydır. Rezervasyon, listeleme, tanıtım için daha fazla modül tanıtmayı planlıyoruz. Bu tam bir Seyahat iş Tema, bununla hemen hemen her şeyi inşa edebilirsiniz.

Güçlü Tema Seçenekleri

Ücretsiz WordPress Turizm Acentesi Teması seçenekleri paneli, bir kod satırına dokunmadan web sitenizi kolayca kontrol etmenizi sağlar. Özellikleri açıp kapatabilir, düzeninizi ayarlayabilir, renkleri kontrol edebilir, arama motorları için optimize edebilir, Google analitik veya üstbilgi ve altbilgiye herhangi bir kod ekleyebilir, woo-ticareti, etkinlik takvimi seçeneklerini, marka bilinci oluşturma ve daha fazlasını yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Düzenli Güncellemeler

Tema, WordPress’in en son sürümüyle uyumluluk sağlamak için her zaman güncellenecektir. Müşteri istekleri, hata düzeltmeleri, yeni eklentilerdeki geliştirmeler düzenli olarak güncellenmektedir ve ücretsiz olarak indirip güncelleyebilirsiniz.

Kısa kodlar

Geniş kısa kod koleksiyonumuzla yayınlarınızı ve sayfalarınızı tasarlamak çok daha kolay olacaktır. Kısa kodlar, gelişmiş web geliştirme ve işlevsellik tekniklerini öğrenmeden içeriğinize çeşitlilik sağlayacaktır. Tek tıklamayla kısa kod oluşturucumuz var, bununla neredeyse her şeyi inşa edebilirsiniz.

Tam Yerelleştirme + WPML Desteği

Tema WPML uyumluluğu ile yüklenir. Sitenizi birden çok dilde oluşturabilirsiniz. .po ve .mo dosyaları indirme paketine dahildir.

Oteller ve Yerler için Google Haritalar Entegrasyonu

Her girişe, Google Haritalar API’sını kullanarak dünya haritasında fiziksel bir konum atanır.

Ziyaretçi Derecelendirmeleri + İnceleme Sistemi

Ziyaretçiler otelleri, yerleri ve paketleri derecelendirebilir. Bu harika özellik ortalama derecelendirmeleri de gösterir.

Sınırsız Renk

Tema Dış Görünümü Özelleştiricisi ve Özel Arkaplan Resimleri ve Desenlerini kullanarak, olanaklar sınırsız !.

Otel, Mekan, Paket Arama

Oteller, Yerler, Paketler aranabilir ve özel alanlara göre filtrelenebilir. Örneğin oteller şehir, kategori, fiyat, teklif yoluyla filtrelenebilir.

Mükemmel Sürekli Müşteri Desteği

Hiçbir işin satış sonrası destek olmadan hızlı bir şekilde tamamlanmadığını biliyoruz. Süreci kolaylaştırmak için indirilebilir son derece ayrıntılı bir dokümantasyon var. Memnuniyetiniz bizim tutkumuzdur.İstediğiniz ve istediğiniz zaman herhangi bir hizmetten olmaktan mutluluk duyacağız.

Blog Türleri

3 Blog Stili’nden istediğiniz blog türünü seçin. (Sol, Sağ, Her ikisi ve Tam genişlikte). 2, 3, 4 sütun düzenleri ile birlikte.

Duyarlı Düzen

Tüm Sayfalar% 100 Tamamen Duyarlı. Yani, büyük ekranlarda, akıllı telefonlarda ve tabletlerde harika görünüyor.

SEO

Tamamen elle kodlanmış, semantik ve arama motorlarında iyi bir sıralama getirmek için yazılmıştır. Tema h1, h2, h3 etiketlerini iyi kullanıyor. İşaretlemede İçerik hiyerarşisine öncelik verilir. Ünlü Allin bir SEO ve Yoast eklentisi Uyumlu.

Premium Katman Sürgüsü ve Devrim Sürgüsü

İnanılmaz Devrim Kaymak Eklentisi – 15 $ Değeri içerir, Müthiş Paralaks Katmanlı Kaymak Eklentisi – 15 $ Değeri, Kaydırıcılar mobil ve dokunmatik kaydırma uyumludur ve Kaydırıcı geçişi, hızı, stili ve mümkün olan her seçenek özelleştirilebilir. tema seçenekleri paneli mümkün.

İLETİŞİM FORMU 7

Kişi sayfanızla bir kenar çubuğu kullanın veya tam genişliğine sahip olun Adres ayrıntılarını getirme seçenekleriyle kullanımı kolay iletişim sayfası kısa kodu Font Awesome 3.0 entegrasyonunu içerir

Google Yazı Tipleri ve Özel Yazı Tipleri ile Büyük Tipografi Seçenekleri

  • 600+ Google Yazı Tipi desteği
  • Tüm Font Awesome simgelerini kullan
  • H1-H6 ve gövde metni için yazı tipi ayarlama seçeneği
  • Tüm H1-H6 başlıkları ve gövde metni için farklı yazı tipi boyutları ayarlama
  • Yazı tipleriniz için kolayca farklı renkler ayarlayın

Etkinlik Takvimi Eklentisi (Ücretsiz ve Profesyonel)

Etkinlik oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Fotoğraf ekleme, haritalar, harici bağlantılar, açıklama ve olay geri sayımı, öne çıkan ve yaklaşan etkinlikler listesi, güne, haftaya, aya göre etkinlik takvimi, etkinlik kısa kodları dahildir.

Sosyal ağ entegrasyonu

Trendy Travel, Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn ve daha fazlası gibi popüler sosyal ağları destekler.Sosyal Paylaşım ve Yer İşareti Düğmelerini Yönetmek kolay olan ziyaretçileriniz, sosyal ağlarda sizi takip edebilir ve sizinle etkileşimde bulunabilir.

Kenar Çubuğu ve Widget Yöneticisi

Site kenar çubuklarını ve widget’larını yönetici panelinden yönetin. Sayfalarda ve yayınlarda Sağ, Sol, Her İki Kenar Çubuğu olabilir. Kullanılabilir widget’lar Flickr Widget, Galeri, Son Oteller, Mail-chimp Haber Bülteni Widget, Son Blog Yazıları, Sosyal Widget, Twitter Widget.

Sayfa Şablonları

Blog, Galeri, Oteller, Yerler, Etkinlikler ve Tam Geniş Şablonlar için önceden hazırlanmış stiller ve işlevler. Her şablon ayrı bir sayfaya uygulanabilir.

Tarayıcı Uyumluluğu

Tema, en popüler internet tarayıcıları Firefox, Chrome, Safari, Opera ile uyumludur.

Demo Linki

Ful İndirme Linki Tikla İndir

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 2 Ortalama: 5]

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
× Whatsapp Destek Hattı