Ücretsiz WordPress Emlakcı Teması İndir

Ücretsiz WordPress Emlakcı Teması İndir müşterilerinizin kullanmayı seveceği şaşırtıcı ve sezgisel Emlak web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz Emlak WordPress temasıdır. 

Esnek ve yenilikçi MyHome, önceden kodlama bilgisi gerektirmez, böylece şık, kullanıcı dostu web siteleri oluşturmanızı kolaylaştırır.

Özellikleri

Tek Tıkla İçe Aktarma – Altı özel demoya, 14 ana sayfaya ve çok çeşitli kullanıma hazır önceden ayarlanmış sayfalara erişim sayesinde web sitenizi oluşturmak kolaydır. MyHome, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz çeşitli resim ve video kütüphanesi içerir.

Global Uyarlanabilir – Metni herhangi bir dile çevirin, para birimlerini değiştirin ve emperyal ve metrik sistem arasında geçiş yapın. MyHome RTL ve WPML için hazır. Bazı diller için ücretsiz kısmi çeviri

Sezgisel Sayfa Oluşturucu – Kullanışlı sürükle ve bırak sistemimizle sayfalar oluşturun. MyHome, piyasadaki önde gelen WordPress eklentilerinden biri olan WPBakery Page Builder’dan 18 daha fazla sürükle ve bırak modülüne sahiptir. Her modül, MyHome ile çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve başka hiçbir yerde mevcut değildir.

Özel Alanlar – Her Gayrimenkul işi farklıdır ve MyHome hiçbir zaman varsayılan ayarlara bağlı kalmamanızı sağlar. Arama motorunuzun müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmak için sınırsız sayıda özel arama alanı oluşturun.

Gelişmiş Arama İşlevi – Arama formları Emlak işinde kritik öneme sahiptir, bu nedenle MyHome arama işlevini test etmek ve geliştirmek için yüzlerce saat harcadık. Sonuç? Müşterilerinizin gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilebilen, özel kriterlerine göre mülkleri aramalarına olanak tanıyan sağlam ve esnek bir arama motoru.

Anında Sonuçlar – Siz yazdıkça arama sonuçları güncellenir, size potansiyel seçenekler sunar ve ziyaretçinizi birden çok arama girişinin zorluğundan kurtarır. 

Ücretsiz WordPress Emlakcı Teması İndir Başka bir yerde bulamayacakları bir kullanıcı deneyimi sunarak kullanıcıları koruyun ve hemen çıkma oranınızı en aza indirin.

Harita Aramaları – Ek filtreleme özellikleriyle Google Haritalar’ı web sitenize ekleyin. Tamamen dinamiktir ve Google Street View ile entegredir.

Klasik Aramalar – Ziyaretçileri mevcut tüm özelliklerin bir listesiyle ayrılmış sayfaya yönlendiren klasik bir arama formu oluşturun. Ana sayfanızda biraz yer açın ve müşterilerin sizinle, şirketinizle, referanslarınızla veya özel tekliflerle ilgili görmesini istediğiniz diğer bilgileri görüntüleyin.

Alakalı Alanlar – Gelişmiş arama motorları doğal olarak birçok seçenek alanı sağlar. Akıllı arama motorumuz, mülk türü seçimine göre fazlalığı keser, bu nedenle ziyaretçilerinizin yalnızca gereksinimleriyle ilgili bölümleri doldurmaları gerekir.

Saha İlişkileri – Şehir alanınızı Sokak alanınıza bağlamanız mı gerekiyor? Arama seçeneklerinizi otomatik olarak filtrelemek ve daha hızlı, daha kullanıcı dostu bir deneyim oluşturmak için arama alanları arasında sınırsız sayıda ilişki oluşturun.

Anahtar Kelime Otomatik Tamamlama – MyHome, kullanıcılarınıza ihtiyaç duyduklarını hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için herhangi bir arama kutusuna yazmaya başlar başlamaz otomatik olarak öneriler sunar.

Kayıtlı Aramalar – Kimse her gün arama sonuçları arasında gezinmek için zamana sahip değildir. Kaydedilmiş aramalar, müşterilerinizin kriterlerine uyan mülkler MyHome web sitenizde her görüntülendiğinde bir e-posta bildirimi tetikler.

Kaydırıcılar – Tam entegre özellik kaydırıcıları, herhangi bir sayfada en muhteşem özelliklerinizi öne çıkarma fırsatı verir. Müşterilerinizden biraz daha fazla sevgiyi hak eden özellikleri vurgulayın. Ayrıca sekiz adet MyHome’a ​​özel giriş kaydırıcısı.

Esnek Mülk Sayfası – Mülk sayfanızın harika görünmesini sağlamak için galerileri veya tam genişlikte kaydırıcıları kullanın. Tek özellik bölümlerinin sırasını değiştirin, kenar çubuğunuzu ve iletişim formlarınızı özelleştirin. Kullanmadığınız modülleri tek bir tıklamayla devre dışı bırakın. Güçlü fiyatlandırma modülümüz, fiyat aralıkları veya kiralama veya satış gibi bir mülke aynı anda birden fazla fiyat noktası atamanıza olanak tanır.

Mülkiyet Videoları – Bir resim bin kelimeye bedeldir ve video size her iki dünyanın en iyisini verir! YouTube, Vimeo, Facebook’a bağlantılar ekleyin veya otomatik olarak duyarlı video oluşturmak için bir .mp4 dosyası yükleyin.

Özellik Sanal Turu – Herhangi bir tur sağlayıcısından Sanal Tur görüntülemek için bir iFrame veya gömme kodu ekleyin.

Özellik Ekleri – Müşterilerinizin ihtiyaç duyacağı Word belgeleri, PDF’ler veya görüntü dosyaları gibi ek dosyaları yükleyin.

Mülk Planları – Mülk sayfalarınızda yer açmak için diğer planları görmek üzere mülk planlarını yükleyin ve bunları görüntü akordeonunda görüntüleyin.

Yapışkan Kenar Çubuğu – Kullanıcılarınızın ilgilerini çeken bir mülkü gördükleri anda sizinle kolayca iletişim kurabilmeleri için iletişim formunuzu ve kullanıcı profilinizi ekranın bir tarafına yapıştırarak daha görünür hale getirin.

İlgili Özellikler – Teklif veya özellik türü gibi seçtiğiniz herhangi bir metin alanı ölçütüne göre her bir özellik sayfasında ilgili özellikleri görüntüleyin.

Yakındaki Özellikler – Mülk sayfalarınıza, çevredeki diğer özellikleri gösteren bir harita ekleyin. Sayfa tıklamalarını en üst düzeye çıkarmak ve olası satış sayısını artırmak için yönetici panelinizde arama yarıçapının boyutunu seçin.

Sık Kullanılan Özellikler – Kullanıcıların, daha sonraki bir tarihte kolayca bulabilmeleri için sık kullanılan özellikler listesine herhangi bir özellik eklemelerini sağlar. Sık kullanılanlar seçeneği, kullanıcıları sitenize kaydolmaya teşvik ederek satış şansını ve web sitenizin değerini artırır.

Özellikleri Karşılaştır – Kullanıcılar aynı anda sınırsız sayıda özelliği karşılaştırabilir. Mülk alanları, konum ve fiyat arasındaki farklar bir bakışta görülebilir ve kullanıcıları potansiyel satın alımları karşılaştırmak için tarayıcı pencereleri arasında atlamayı hayal kırıklığından kurtarır.

Simge Entegrasyonu – Metin basittir, ancak sayfanızda çok yer kaplayabilir. Yatak ve banyo sayısını belirtmek, yerden tasarruf etmek ve tarama deneyimini kolaylaştırmak için mülk kartlarınızdaki veya sayfanızdaki simgeleri kullanın. MyHome, kullanımınız için benzersiz bir entegre Emlak simgeleri ve yazı tipleri koleksiyonu sunar.

Yorum Desteği – Kullanıcı katılımı ve müşteri desteği, herhangi bir çevrimiçi deneyimin hayati unsurlarıdır. Kullanıcıların size ne söylemek istediklerini öğrenmek için mülk sayfasındaki yorumlara izin verin.

Ekmek kırıntıları – Web sitenizin akışını iyileştirin ve müşterilerin sitenize daha uzun süre göz atmasını kolaylaştırın. Ekmek kırıntıları, yollarınızı daha görünür hale getirir ve müşterilerinizin arama parametrelerini tekrar girmek zorunda kalmadan orijinal arama ölçütlerine geri dönmelerini sağlar.

Kullanıcı Rolleri – Aracılardan Alıcılara, kullanıcılarınızın farklı görevleri yerine getirmek için farklı erişim düzeylerine ihtiyaçları vardır. Kullanıcı rollerini şirket yapınıza göre ayarlayın ve özelleştirin; erişim düzeyi size bağlıdır. Kullanıcı rolleri dahil: Ajan, Ajans, Alıcı ve Süper Ajan.

Sosyal Kimlik Doğrulama – Kullanıcıların mevcut sosyal medyaları aracılığıyla bir hesap oluşturmasına izin vererek zaman alıcı bir işi hızlı ve kolay bir sürece dönüştürün. Facebook, Gmail, Twitter ve LinkedIn entegrasyonu mevcuttur.

Captcha – Botlar ve AI gittikçe daha gelişmiş hale geldikçe, web sitenizi spam ve dolandırıcılardan korumak her zamankinden daha önemlidir. Google reCAPTCHA, spam içeriğinin geçmesini önleyerek müşterilerinizi ve markanızı korur.

E-posta Bildirimleri – Giriş yapmak zorunda kalmadan web sitenizden güncellemeler alın; e-posta bildirimleri, yeni bir müşteri sitenize kaydolduğunda veya üçüncü bir taraf bir mülkü denetlenmek üzere gönderdiğinde sizi uyarır.

Kullanıcı Denetleme – Yeni kullanıcıları izleyerek ve kullanım izinlerini onaylayarak web sitenizin tam kontrolünü elinizde tutun. Tam teşekküllü tüm acenteler için manuel onay gerekerek, eğitimsiz personelin onaylanmamış değişiklikler yapmasını önleyebilir ve herhangi bir felaketten kaçınabilirsiniz.

Özel Kullanıcı Alanları – Kullanıcı gereksinimlerine göre yeni alanlar ekleyin. Yeni alanlar otomatik olarak tüm kullanıcı profillerinde, tüm kullanıcı kartlarında ve karusellerde görünür.

Hizmet Şartları – Bu onay kutusu, kullanıcıların kayıttan önce hizmet şartlarınızı kabul etmelerini gerektirir ve bu da sizi GDPR ve diğer veri düzenlemeleriyle uyumlu hale getirir.

Esnek Mülk Gönderme Formu – Mülk gönderme formundaki alanların sırasını değiştirin. Gerekli alanları, talimatları ekleyin, galerideki görüntülerin maksimum sayısını ve boyutunu ayarlayın ve çoklu ve tekli seçim alanları oluşturun.

Özellik Denetimi – Bilinmeyen üçüncü taraflar web sitenize mülk ekleyebilir mi? MyHome’un denetleme işlevi, bu girişleri yayınlanmadan önce onaylamanızı veya reddetmenizi sağlar ve size tam kontrol sağlar.

Adım Adım Gönderme Süreci – Mülk gönderme işleminizi özelleştirin ve büyük formları daha küçük, sindirimi kolay parçalara bölün. Uzun ve aşırı karmaşık süreçler yeni kullanıcıları korkutur; basit formlar, dönüşüm oranınızı artırmanın ve müşterileri elde tutmanın kolay bir yoludur.

Kayıt Öncesi Mülkiyet Gönderimi – Yeni müşterilerin kayıt yapmadan önce mülk gönderme formunu doldurmalarını sağlamak, kayıt işlemini tamamlama olasılıklarını artırır. Hiç kimse işini yarı bitirmekten ya da zaman kaybetmiş gibi hissetmekten hoşlanmaz; mülkiyet teslimi sonrasında kayıt, potansiyel yeni müşterileri hareket etmeye teşvik eder.

Harita Üzerinden Adres Ekleme – Gönderme mülk formunuzda bir konum seçtiğinizde, belirli mülk alanları Google Haritalar’a göre otomatik olarak doldurulur ve sizi veya müşterilerinizi posta kodlarını ve sokak adlarını arama zahmetinden kurtarır.

Web Sitenizden Para Kazanın – Üyelikler ve paketler web sitenizi bir gelir kaynağına dönüştürmenizi sağlar.

Ödeme Yöntemleri – Müşterilerinize çok çeşitli ödeme yöntemleri sunun. MyHome’un WooCommerce Ödeme Ağ Geçitleri ile entegrasyonu, çeşitli ödeme yollarına kapı açar. PayPal / Stripe / Doğrudan Banka Havalesi entegre.

Ödeme Paketleri – Esnek ödeme paketleriyle, müşterileriniz için çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacak özelleştirilmiş teklifler oluşturabilirsiniz. İndirimler, kuponlar ekleyebilir, hatta yalnızca bir kerelik teklifler oluşturabilirsiniz. Yepyeni web siteleri için, bir kullanıcının ücretli bir plana geçmeden önce ekleyebileceği ücretsiz mülk sayısını ayarlayın ve işinizin ilk günlerinde yeni müşterilerle güven oluşturmanızı sağlar.

Tasarım Seçenekleri – Web siteniz markanızın bir parçasıdır. 150’den fazla renk seçiciye, 800 Google yazı tipine ve 10.000’den fazla Google Map renk paleti stiline erişim ile sitenizi markanıza uyacak şekilde özelleştirin ve müşteri tabanınız tarafından anında tanınabilir hale getirin.

Menü Seçenekleri – Logo yükleyin, menüleri ve açılır menüleri düzenleyin, başlık çubuklarını özelleştirin ve çok daha fazlasını yapın.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) – SEO herhangi bir WordPress teması için bir zorunluluktur, ancak bir adım daha ilerledik. MyHome, web siteniz için otomatik olarak ek benzersiz sayfalar oluşturan optimize edilmiş başlıklar ve arşiv sayfaları ile Google’ın içeriğinizi anlamasına yardımcı olur. MyHome ayrıca SEO sıralamanıza ekstra destek vermek için Yoast eklentisini tamamen destekler.

Blog Seçenekleri – Eklentileri olmayan şık blog sayfaları oluşturun. Bloglamaya başlamak için ihtiyacınız olan her şey zaten MyHome’a ​​entegre edilmiştir.

Social Button entegrasyonu – MyHome, ekstra bir ücret ödemeden Premium Easy Social Share Button eklentisini içerir. Bu eklenti 300.000’den fazla web sitesinde kullanılmaktadır, 40’tan fazla düğme stiline sahiptir ve Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn, Google+ ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 40’tan fazla popüler sosyal ağ içerir.

Birlikte Gelen Eklentiler – Daha fazlasının daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle paketimizin bir parçası olarak Revolution Slider, WPBakery Sayfa Oluşturucu (Görsel Besteci) ve Ultimate Eklentiler, Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri ve Gelişmiş Özel Alanlar PRO’yu dahil ettik

İNDİR

DEMO

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]

hakkında Seo Devri

Ayrıca Kontrol Et

wordpress-dijital-pazarlama-temasi-indir

WordPress Dijital Pazarlama Teması İndir

WordPress Dijital Pazarlama Teması İndir işletmeler için güçlü bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Şablon Özellikleri: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı