Ücretsiz WordPress Emlak Teması İndir Full

Ücretsiz WordPress Emlak Teması İndir Full RealHomes gayrimenkul işleri için el işi bir WordPress temasıdır. Bir emlak işinin yararlanabileceği tonlarca kullanışlı özellik ile amaca yönelik tasarım sunar.

RealHomes teması, ziyaretçilere mülk bilgilerini incelikle sunar ve mülk yönetimini kolaylaştırarak gayrimenkul işletme sahiplerini kolaylaştırır.

RealHomes’ın arkasındaki ekip sürekli olarak iyileştirmeleri ve geliştirmeleri üzerinde çalışıyor. Yani her güncelleme ile daha iyi ve daha iyi oluyor.

RealHomes, çeşitli gereksinimleri karşılamak için güçlü ve özelleştirilebilir gelişmiş gayrimenkul arama işlevselliği sağlar. Belirli alanlardan herhangi bir alanı gösterebilir veya gizleyebilir ve bu alanlarda görüntülenecek verileri özelleştirebilirsiniz.

Birden çok konum alanı görüntüleyebilirsiniz. Min ve Maks fiyat değerlerini değiştirebilirsiniz. Yatak ve banyo alanları için arama davranışlarını ve değerlerini değiştirebilirsiniz. Kısacası, arama formunu gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

EN FAZLA 4 KONUM AÇILIR PENCERE DESTEKLENİR

Real Homes, Ülke> Eyalet> Şehir> Bölge gibi arama alanları oluşturmak için 4 adede kadar yer açılır menüsüne destek sağlar . Bu açılır listeler konum hiyerarşisinde otomatik olarak çalışır. Bu açılır listelerin sayıları ve etiketleri, özelleştirici ayarlarından tamamen özelleştirilebilir.

Gayrimenkul Arama Formu Image Over

Ana sayfa için kaydırıcı alanını bir arka plan görüntüsü üzerinde zarif görünümlü bir arama formuyla değiştirmek için resim üzerinde arama formu özelliği etkinleştirilebilir. Real Homes ayrıca görüntüyü, arama form alanlarını, metin başlıklarını, renkleri ve kenar boşluklarını tamamen özelleştirmek için ilgili özelleştirici ayarları sağlar.

Google Haritalar Entegrasyonu

Real Homes, Google Haritalar’ı arama sonuçları sayfasında, özellik listesi ve ızgara sayfalarında, mülk ayrıntı sayfasında, ana sayfada, iletişim sayfasında ve sınıflandırma arşiv sayfalarında özellik işaretçileriyle görüntülemenizi sağlayan Google Haritalar API entegrasyonu sağlar.

OpenStreetMap Entegrasyonu

Real Homes, Google Map olarak artık ücretsiz olmayan OpenStreetMap entegrasyonu da sağlıyor. Böylece bu entegrasyon, OpenStreetMap’i arama sonuçları sayfasındaki özellikler işaretçileri, özellikler listesi ve ızgara sayfaları, özellik ayrıntıları sayfası, ana sayfa, iletişim sayfası ve sınıflandırma arşiv sayfalarıyla görüntülemenizi sağlar.

Gayrimenkul Özellikleri Karşılaştırma Özelliği

Ücretsiz WordPress Emlak Teması İndir Full Real Homes teması, web sitenizin ziyaretçilerinin bir karşılaştırma havuzuna özellikler eklemesine ve daha sonra bu özellikleri yan yana karşılaştırmasına olanak sağlayan karşılaştırma özellikleri özelliği sağlar. Ziyaretçinin bu özelliği kullanmak için giriş yapmasına gerek yoktur.

Liste Düzeni, Izgara Düzeni ve Yarım Harita Düzeni

Real Homes teması, özellikleri liste düzeni, ızgara düzeni ve yarım harita düzeninde görüntülemek için sayfa şablonları sağlar. Bu şablonlar, gereksinimlerinize göre özellikleri filtrelemek ve sıralamak için meta kutularla da desteklenir. Temel olarak kendi özel filtrenize veya sıralamanıza göre özellikleri görüntüleyen herhangi bir özel sayfa türü oluşturabilirsiniz.

Real Homes, mülklerinizi galeri şeklinde görüntülemek için birden fazla şablon sunar. Her şablon, özellik durumlarına dayalı hızlı bir filtre içerir.

Kapsamlı ve Kullanımı Kolay Ayarlar

Real Homes teması, kodunuza girmeden web sitenizle ilgili tüm önemli şeyleri özelleştirmenize yardımcı olacak kapsamlı bir ayar kümesi sağlar.

RealHomes temasına dahil olan eklenti, fiyat biçimini dünyadaki herhangi bir para birimi biçimine özelleştirebileceğiniz ve URL salyangozlarını gerekli olanlara göre özelleştirebileceğiniz temel gayrimenkul ayarları sağlar.

Kullanımı Kolay Meta Kutular

Real Homes, gayrimenkul eklemek / değiştirmek için zengin bir dizi meta kutu sağlar. Genel hedef, web sitesi sahibi olarak işleri sizin için kolaylaştırmaktır.

ek detaylar

Real Homes, bir mülkle ilgili ek ayrıntılar eklemek / değiştirmek / kaldırmak için kullanımı kolay bir arayüz sağlar. Bu özellik, özellikle başka meta kutusu bulunmayan belirli bir bilgi türü eklemek için birçok şekilde kullanılabilir.

Kat planları

Meta kutuların bir parçası olarak sağlanan kullanımı kolay bir arabirim kullanarak bir gayrimenkul mülküyle ilgili istediğiniz sayıda kat planı ekleyebilirsiniz.

Mülkiyet Ekleri

Bir mülke ek olarak çeşitli dosya türleri (pdf, ofis belgeleri, resimler vb.) Sağlayabilirsiniz.

Benzer Emlaklar

Real Homes teması, geçerli özelliğe benzer özellikleri gösteren özellik ayrıntıları sayfasında benzer özellikler modülü sağlar. Benzerlik ölçütlerini ayarlardan seçebilir ve benzer özelliklerin görünme sırasını da seçebilirsiniz.

Alt veya Alt Özellikler

Real Homes teması, alt / alt özellikleri (bir binadaki daireler gibi) görüntülemek için özellik ayrıntıları sayfasında bir alt / alt özellikler modülü sağlar. Her alt mülk bağımsız olarak tam mülk olarak çalışır.

Google reCAPTCHA

Real Homes, spam’ı önlemek için temadaki tüm formlarda Google reCAPTCHA entegrasyon desteği sağlar.

Ziyaretçi Kayıt ve Giriş Desteği

Ziyaretçilerin sadece özelliklere erişmesine izin vermek için emlak web sitenizde ziyaretçi kaydı, giriş ve unuttum şifre özellikleri sağlayabilirsiniz.

Sosyal Ağlar Kullanarak Ziyaretçi Kaydı ve Oturum Açma

Web sitenizin ziyaretçilerinin herhangi bir sosyal ağı kullanarak giriş yapmasına olanak tanıyan sosyal ağ entegrasyonunu etkinleştirerek web sitenizin giriş ve kaydını geliştirebilirsiniz.

Ön Uç Mülk Gönderme (Ücretli Otomatik Yayınlama ile)

Real Homes teması, ilgili özelleştirme seçenekleriyle ön uç özellik gönderme özelliği sağlar. Böylece, belirli düzeydeki kullanıcıların yönetici kontrol paneline erişmesini kısıtlayabilir ve özelliklerini göndermek için kullanıcılara ön uçta bir arayüz sağlayabilirsiniz. Daha sonra web sitesi yöneticisi / editörü gönderilen mülkleri inceleyebilir ve yayınlayabilir. Ayrıca, kullanıcı belirli bir ücret ödediği anda gönderilen bir mülkün otomatik olarak yayınlanmasını da etkinleştirebilirsiniz.

Özellikler Ön Uç Yönetimi

Real Homes teması, oturum açmış bir kullanıcının gönderilen özelliklerini önizlemesini, herhangi bir mülkün bilgilerini düzenlemesini, bir mülkü kaldırmasını ve bir mülkü yayınlamak için ödeme yapmasını sağlayan ön uç özellikleri yönetimi sağlar. Bir kullanıcı, gönderilen mülkünü yayınlamak için PayPal veya Stripe aracılığıyla ödeme yapabilir. Mülk ödeme ve otomatik yayınlama özelliği ayarlardan etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Favori Emlaklar

Bir ziyaretçi favori koleksiyonuna mülkler ekleyebilir, böylece daha sonra favori mülklerini ziyaret edebilir.

Ziyaretçinin bu özelliği kullanmak için giriş yapmasına gerek yoktur. Kullanıcı oturum açmamış gibi, favori özellik bilgileri çerezlerde saklanır ve kullanıcı oturum açtıysa, bilgiler veritabanında kullanıcı meta olarak saklanır.

Ön Uç Profili Düzenleme

Real Homes teması, kullanıcının WordPress yönetici tarafı panosuna gitmeden profil bilgilerini düzenlemesini sağlayan ön uç profil düzenleme işlevselliği sağlar.

Bir kullanıcı daha sonra, ajanın bilgileri temanın demosunda gönderilmediği için, bilgilerini sunulan özellikleriyle birlikte görüntülemeyi seçebilir.

DEMO LİNKİ

İNDİRME LİNKİ

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 2 Ortalama: 5]

3 Yorum

  1. güzel kullanışlı temalar bu sitede başka yerlerde aramyınız bu siteyi takibe alın aradınığız bütün temalar burada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
× Whatsapp Destek Hattı