Ücretsiz Seo Nasıl Yapılır

Ücretsiz Seo Nasıl Yapılır Evet  arkadaşlar  Ücretsiz  Seo  Nasıl yapabiliriz Ve Nasıl Sitemizi ön sıralara çıkarabiliriz.

Şimdi Öncelikle  İyi Bir Seo için ilk  Yapmanız Gereken Sitenizin Seo uyumlu  Olmasıdır.

Peki Seo uyumlu  Bir  Siteyi Nasıl  Yaparız Seo Uyumlu  Siteniz ilk Önce Mobil uyumlu Olması Gereklidir Seo da Çok Etkisi  vardır  Google artık  Mobil uyumlu Ve  amp  Sitelere daha  Çok Önem vermektedir Bunu Herkes Bilmektedir.

Peki Seo Nasıl yapabiliriz  Arkadaşlar  Seo  Sizin Bildiniz Gibi  Hacklink Yok Backlink  Yok Organik Hit Çekerek Sitenize abanarak  Olmaz Bunu  yapan arkadaşlar Zannetmesin ki Sitem ilerliyor.

Tam Tersi Siteniz ilerliyor ama ondan sonra direk Spama Düşersiniz.

Peki Nasıl Sitemi Spama sokmadan İlerlerim Aslında Çok Basit bir Mantık İle  kendi işinizi Kendiniz Yapabilirsiniz.

Peki Ben Seo  Nasıl yaparım Ve  nasıl Sitem ön sıralara  Çıkar  derseniz Bir  Kaç  Ufak Bilgi vereyim.

Sitenizin Acar Açmaz Backlink almayın Sitenizi Direk  Spama Sokar Ve 1 sıfır geriden başlarsınız Ve İlk  4 5 ay Geçmeden Hiçbir Backlink almayınız.

Sitenize Organik Hit Sitelerinden Hit Çekmeyiniz İlk açılan Siteye Bazı arkadaşlar görüyorum Hit Sitelerinden aşırı Şekilde hit Çekmektedirler Aslında Bu  yararlı Bir Şey değildir .

Tam tersine Zararlıdır Ve Google salak Zannetmeyin Sizin düşündünüz Gibi Öyle salak  değildir.

Sitenize Kopya İçerek Yapmayın Farklı Sitelerden Yazıları alıp alıp Sitenizde Paylaşmayın Kopya içerik Yüzünden Siteniz Spama düşer düşmese bile emin olun spam puanınız artar Yani kısaca zararlıdır.

Peki Neler Yapabiliriz Sitenize Her gün 1 Organik yazı yazın özgün olsun Bunu  3 ay Boyunca Tekrarlayın

Her Gün Mutlaka 1 Yazı Yazın Niye derseniz İlk 3 ay sizin için Çok önemlidir Google ye kendinizi  güncel  Ve  Her daima Sitenizde  Yenilikler yapan Biri şeklinde Gösterin.

Google botları  Her daima  Gelip  inceler yazılarınızı Hem Google de  çıkar Ve  Sitenizin güncel  olması Sağlanır.

Daha Sonra 3 4  ay  sonra  Backlink aldığınızda Size Zararı dokunmaz gayet normal karşılanır ama  bu backlinkler çöp olmayan  sitelerden Olması lazım.

 Dikkat ediniz  fazla backlink çıkışı olmayan siteler  tercih edilmelidir.

Aksı takdirde aldınız backlinkler size Zararı dokunur Ve sizi Spam cezasına Sokabilir.

Siteniz mobil tasarım uyumlu  olduğuna  dikkat  edin ilk  başta dediğim gibi mobil  sayfalar daha ön plandadır.

Siteniz wordpress ise mutlaka Seo Eklentileri yüklemenizi öneririz.

Eklenti  Tavsiyemiz all in one seo dur Kim Ne derse Desin  En iyisidir Tek yapmanız Gereken Ayarları Doru Yapmanızdır Eğer  ayarları doru  Bir  şekilde  Yaparsanız Size  Çok  büyük Etkisi  Olacaktır.

Peki Daha  neler  yapabiliriz Bir Çok  Seo teknikleri  vardır  tabi Ama  Bunu Burada  anlat  anlat Bir günde  Bitiremeyiz Bu Bir  Başlangıç Yazısı  olarak algılayın.

Arkadaşlar Size  Mümkün oldukça   Neler  yapabiliriz Seo tekniklerini Ücretsiz  Sunmaya  devam edeceğiz Vakit buldukça Sizlere  Blog  Sayfamızdan Paylaşımlarda Bulunacağız.

Seodevri.com Sitemizi Takip Edip Bizlere  Yorum Bırakmayı unutmayın lütfen Sormak istediğiniz Soruları  Whatsapp Hattımızdan Sorabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 3 Ortalama: 5]

11 Yorum

  1. Bence çok güzel bir açıklama olmu tane tane. benim iki sorum olucak, birincisi ben xml ile ürün çekiyorum buda ister istemez bie çok sitede aynı içerik gözüküyor bu sorun olurmu kopya içerik açısından. 2. ben wordpress kullanıyorum ama yost seo programı var bende, siz all in one seo demişsiniz biraz daha açıklarsanız sevinirim teşekkürler.

    1. Hocam xml çektiniz ürünleri onu otomatik şekilde ayarlama yapmayın ilk önce çeksin siz sonra yayınlayın düzelterek bunu o şekilde yapabilirsiniz ikincisi all in one seo eklentisi 1 numara herkez bu eklentiyi kuruyor ama bunun bir ayarı var herkes yanlış yapmakta adam orda herşeyi dolduruyor herşeyi işaretliyor aslında bir ayarı var düzgün ayarladınız mı hepsinden daha iyi bir iş yapmaktadır

  2. seo yu çok iyi anlatan bu yazı mutlaka okunmalıdır.dediklerini yaparsanız karlı çıkarsınız çok iyi bir yazı olmuş. bilgilendirci doyurucu bir yazı.

  3. seo yu çok iyi anlatan bu yazı mutlaka okunmalıdır.dediklerini yaparsanız karlı çıkarsınız çok iyi bir yazı olmuş.

  4. teşekkür ederiz,seo artık olmazsa olmaz bir konu, web sitesi yapmak yetmiyor mutlaka bulunabilirliği ve sitenin güvenliğide olmalı, anlatım son derece faydalı ve anlaşılır olmuş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
× Whatsapp Destek Hattı