Ücretsiz Full WordPress Moda Teması İndir

Ücretsiz Full WordPress Moda Teması İndir Tote temasına hoş geldiniz .
Tote, diğer deri eşya ve aksesuarların yanı sıra ayakkabı, çanta ve çantalarınızın çevrimiçi satışları için özel olarak tasarlanmıştır. 

Mega Menüyü sezgisel olarak kullanarak, Tote teması sayfalarınızı bir bakışta parlak bir şekilde görüntüler.
Ayakkabı, Çanta ve Satchels için her biri bir MegaMenu içeren özel bir sayfa ile geliyor, böylece ziyaretçilerinize gitmek istedikleri sayfaya hızlı bir şekilde rehberlik edebilirsiniz. 

Ayrıca, Tote teması Koleksiyonlar, Hakkımızda ve Mağaza sayfası için ayrı bir sayfa dışında standart blog ve portföy özelliklerini sunar.

MAĞAZA STİLLERİ:

Mağaza sayfası, ürünlerinizi zahmetsizce sayfada görüntülemek için etkinleştirilmiş 15 farklı stil ile çok özel! Tümünü deneyin ve istediğiniz şekilde ürünleriniz için birden fazla stil seçin. Ayrıca, koleksiyonlar sayfası, MegaMenu’yu kullanarak ürün markanızı veya kategoriyi akıllıca görüntülemek için ek seçenekler sunar . Her şeyden önce Tote teması, e-ticaret girişimleriniz için tercih edilen bir tema olarak açıkça belirtilmiştir, çünkü odak çevrimiçi satışlara odaklanmıştır ve bunu doğrudan ana sayfanın kendisinde gerçekleştirir! Şimdi, Plugins Tote temasının şimdi birlikte geldiği derinlemesine bir analiz yapalım.

TEMEL ÖZELLİKLER VE EKLENTİLER

UNYSON:

Tote teması, yapılandırılması kolay ücretsiz bir Eklenti olan Unyson Plugin ile birlikte gelir. Sürükle ve bırak çerçevesini, arka uçtan gerçek hızlı ve kolay çalışacak bir dizi uzantı ile birlikte geliyor. Unyson’u kullanarak, demo içeriğini taşıma için arşivlemenin yanı sıra yedekleme içeriği ve demo içeriği içe aktarabilirsiniz. 

Unyson, görüntüler ve video için 3 yerleşik sürgü ile birlikte geldiğinden ayrı kaydırıcı Eklentilerine ihtiyacınız yoktur. Ayrıca, menü yapılandırmalarınızı bir açılır menü olarak görüntülemek için şaşırtıcı mega menü oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, Unyson’u kullanarak, bu eklentileri seçmeden portföylerde, formlarda, kırıntılarda, SEO analizinde, geri bildirim ve olay yönetimi işlevlerinde animasyonları filtreleyerek dinamik kenar çubukları oluşturabilirsiniz!

KİRKİ:

İkinci olarak, Tote teması Kirki araç setini sunar. WordPress Özelleştirici’yi kullanan tema geliştiricileri için mükemmel bir araçtır. Tote teması, gelişmiş özelliklerinden ve esnekliğinden yararlanmanıza olanak tanır. Sadece kodu soyutlayarak, herkesin güzel ve anlamlı UI tasarlaması kolaydır. Ayrıca, projeleriniz için kolayca konfigürasyonlar ekleyebilirsiniz. 

Ücretsiz Full WordPress Moda Teması İndir Yapabilme kolaylığı Kirki’nin en kullanışlı kısmı. Harika olan zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur! Paneller ve bölümler oluşturun. Kolayca alanları özelleştirin ve ekleyin. Alanlarınızdan otomatik olarak CSS oluşturmanıza yardımcı olur. Bunları, müşterinin önizlemesi aracılığıyla değişiklikleri anında önizlerken gerçek zamanlı olarak yapın. Otomatik Mesaj Sonrası komut dosyaları oluşturma!

WORDPRESS İTHALATÇISI:

Tek tıklamayla demo içe aktarma özelliğini kullanarak, tüm demo içeriğini indirebilir ve logonuzu ekledikten ve e-ticaret gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirdikten sonra kendi demo olarak kullanabilirsiniz.

İÇERİK KRAL:

Herkes içerikten ve etkileyici içeriğe sahip olmanın ne kadar önemli olduğundan bahseder. Ziyaretçinin sitenize olan ilgisini korumanın anahtarı içeriğin sürüklenmesidir. Ziyaretçinizin sitenizde daha uzun süre kalmasını sağlayan içerikler nasıl oluşturulur? Tote temasında, Slider Revolution Eklentisini dahil ettik. Bu nedenle, bu animasyonlu içerik oluşturma araçlarını kullanarak içerik oluşturmak, sitenizin diğer sitelere göre daha üstün olmasını sağlayacaktır.

ENVATO PAZARI:

Envato Market eklentisini kullanarak ThemeForest & CodeCanyon’dan satın alınan WordPress temalarını ve Eklentileri kolayca yükleyebilirsiniz. Envato Market API’sini güvenli bir OAuth kişisel jetonu kullanarak bağlamanız yeterlidir. WordPress, temalarınız ve Eklentileriniz yüklendikten sonra düzenli olarak güncellemeleri kontrol eder. Bu nedenle, daha önce satın aldığınız tema bir güncelleme ile geldiğinde, yapmanız gereken tek şey Envato Market’teki güncelleme düğmesine tıklamak ve temalarınız ve Eklentileriniz güncellenecektir.

WPBAKERY SAYFA OLUŞTURUCU:

Daha önce Visual Composer olarak bilinen bu sayfa oluşturucu, sitenizi herkesin kolayca ele geçirmeyi seveceği basit bir sürükle ve bırak ilişkisi haline getirir. WYSIWYG-ne görüyorsanız onu-arayüzünü kullanarak, bir profesyonel gibi web sitesi tasarımı için çok kolay!

https://www.seodevri.com/seo/

GÖRSEL BESTECİ ULTİMATE EKLENTİSİ:

Simge kutuları, model Pop-up’lar, Bilgi Kutusu, Etkileşimli Banner, Flip Kutusu, Bilgi Listesi ve Sayaç gibi Visual Composer premium eklenti öğelerini içerir. Hepsinden iyisi – kullanıcıların özel simge yazı tiplerini yüklemesine / silmesine izin veren bir Yazı Tipi Simge Yöneticisi sağlar. Paralaks, Video Arka Planları, Satır efektleri, CSS3 animasyonları, simge yazı tipleri ve çok daha fazlası!

DESİGNTHEMES TEMEL ÖZELLİKLER EKLENTİSİ:

DesignThemes’in temel özelliklerini uygulamak için tasarlanmış basit bir WordPress Eklentisi. Bu Eklentinin 1.0 sürümü temalara DesignThemes tarafından entegre edilmiştir. Bu Eklenti, Designthemes’in tüm kısa kodlarını ve özel posta türlerini içeren bir repertuardır. 

Ücretsiz Full WordPress Moda Teması İndir Visual Composer uzantıları ve diğer üçüncü taraf API’ları ile uyumludur. Bu nedenle, bu Eklenti ile mizanpaj ve sayfaların tasarımı çok daha basit hale gelir.

WOOCOMMERCE:

WooCommerce, her şeyi güzelce satmanıza izin veren ücretsiz bir e-ticaret eklentisidir. WordPress ile sorunsuz entegrasyon için tasarlanan WooCommerce, hem mağaza sahiplerine hem de geliştiricilere tam kontrol sağlayan dünyanın en sevilen e-ticaret çözümüdür. WooCommerce Eklentisi, sitenizi yapılandırır yapılandırmaz çevrimiçi satış yapmanıza ve birden fazla para biriminde ödeme almanıza olanak tanır!

DESİGNTHEMES WOOCOMMERCE UZANTISI:

DesignThemes’in WooCommerce özelliklerini genişletmek için tasarlanmış basit bir wordpress eklentisi.

YITH WC İSTEK LİSTESİ:

Bu dilek listesi bir e-ticaret sitesinin en kullanışlı özelliklerinden biridir. Bir tarafta, kullanıcıları geri dönmeye teşvik eder ve satın alma adımına kadar ilginç olduğunu düşündükleri ürünlerin takibine izin verir. Diğer yandan, kullanıcılar dileklerini arkadaşlarına veya sosyal ağlar aracılığıyla paylaşırlarsa bu satışları artıracak ve çevrimiçi işletmenizin tanıtımına yardımcı olacaktır.

YITH WOOCOMMERCE HIZLI GÖRÜNÜM:

Alışveriş sepetinize eklediğiniz ürünü tekrar gözden geçirmek istediğinizde, resim alışveriş sepetinde çok küçükse ne yaparsınız? YITH WooCommerce Hızlı Görünüm’ü yüklediyseniz, ürünün hızlı bir görünümünü yapabilirsiniz! Müşterileriniz kısa açıklamaları okuyabilir ve önemli özellikleri tarayabilir.

YITH WOOCOMMERCE KARŞILAŞTIR:

Bu eklenti, WooCommerce eklentisinin bir uzantısıdır. Kullanıcıların, ürün yelpazenizdeki bir dizi ürünü karşılaştırmasını sağlar. Tüm ürünler kullanıcının ürünler arasındaki farkı görebileceği tek bir tabloya kaydedileceğinden. Ürün özelliklerini yapılandırırken, her bir ürünün özelliklerini ayarlayabilir ve tabloyu stilinize göre özelleştirebilirsiniz.

KATMAN KAYDIRICISI WP:

LayerSlider birinci sınıf çok amaçlı bir animasyon platformudur. Bu Eklentiyi kullanarak şaşırtıcı Kaydırıcılar, resim galerileri, akıllara durgunluk veren efektler içeren slayt gösterileri, açılış sayfaları ve hatta tam bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Layer Slider WP’yi kullanarak sitenizde harika animasyonlu içerikler oluşturun.

İLETİŞİM FORMU 7:

Tote teması, formunuzda sınırsız sayıda giriş satırı alanı ile çok sayıda form tasarlayabileceğiniz İletişim Formu 7’yi sunar. Kendi formlarınızı tasarlayabilir, spam’ı sınırlayabilir ve dönüşümü artırabilirsiniz. Bir site çalıştırdığınızda, formların zaman zaman yapılandırılması için farklı gereksinimler olabilir. İletişim Formu 7 her şeyi halleder.

KÜÇÜK RESİMLERİ YENİDEN OLUŞTUR:

Küçük Resimleri Yeniden Oluştur, resim ekleriniz için küçük resimleri yeniden oluşturmanıza olanak tanır. Bu, özellikle küçük resim boyutlarınızdan herhangi birini değiştirdiyseniz yararlıdır. Ya da farklı özellikli yazı resim boyutlarına sahip yeni bir temaya dönüşmüştü. Tüm resim yüklemeleri, tek tek resim yüklemeleri veya belirli birden fazla resim yüklemesi için küçük resimleri yeniden oluşturabilirsiniz.

AKİSMET ANTİSPAM:

Akismet istenmeyen postalara karşı en iyi korumayı sunduğu için milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Uyurken sitenizi koruyan Akismet’i kullanarak blogunuzu spam’dan koruyun! Akismet ile çalışmaya başlamak kolaydır. Akismet eklentisini etkinleştirmeniz ve Akismet Ayarları’nda API anahtarınızı ayarlamanız yeterlidir. Basit, değil mi?

KISA KODLAR BOLCA:

Tote teması, modüllerinizi sekmeler, akordeonlar, düğmeler ve araç ipuçları gibi yapılandırmak için çok sayıda kısa kod sunar. Tote temasında sunulan kısa kodlar akıl almaz. Neredeyse akla gelebilecek her ihtiyaç analiz edildi ve bu kısa kodlar dahil edildi. Sitenizin Blockquotes, Düğmeler ve Listeler, Atlıkarınca, Sütunlar, İletişim Bilgileri, İçerik Kısa Kodları, Özel Mesajlar, Süslü Kutular, Simge Kutuları, Altyazılı Görüntü, Çeşitli, Sayı Sayacı, Fiyatlandırma Tablosu, İlerleme Çubuğu, Sekmeler ve Geçişler için tüm gereksinimleri , Takım, Görüşler, Atlıkarınca Görüşler, Zaman Çizelgesi ve Tipografi.

TİPOGRAFİ:

600’den fazla Google web yazı tipi ve FontAwesome simgesi ile sitenizdeki herhangi bir rengi veya boyutu ayarlayabilir ve sayfalarınızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Tipografi alanına sahip Google Yazı Tipleri ekleyerek profesyonel bir tasarımcı olacaksınız. Ayrıca, kullanıcılarınıza yardımcı olacak ipuçları da ekleyebilirsiniz.

DEMO LİNKİ

İNDİRME LİNKİ

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 2 Ortalama: 5]

7 Yorum

  1. Word press temalarınız oldukça kullanışlı, herkese tavsiye edeceğim. İyi çalışmalar dilerim.

    1. Çok Teşekkür ederiz Her zaman Bekleriz bizleri Takip etmeye devam edin Yakında Daha Çok Tema Ve sistemlerle Sizlerleyiz

  2. wordpress temalarının en temiz halini bu siteden buluyorum. Teşekkür ederim admin tüm wordpress temalarınızın içerikleri temiz.

  3. Temeların çok guzel ve kulanışlı çok yardımcı oldu senin bu sayfan bana teşekkurler admin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
× Whatsapp Destek Hattı