SEO Nedir? Google Arama Motoru Optimizasyon (SEO) Web sitelerimizin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların Tümüne Denilen adıdır.

SEO aynı zamanda Arama Motoru Optimizasyonu’nun İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization (SEO) kelimelerinin kısaltılmış İsmidir.

Neden SEO Yapmalıyım? Bir Firmanın yaşam döngüsünü sürdürebilmesi ve büyümesi için gerekli olan temel ihtiyacı pazarlamadır. SEO aynı şekilde bir Firmanın pazarlama yatırımı Olur. İnternet’in her kesimine bu kadar nüfus ettiği dönem’de, Internet’e var olabilmek ve yüksek kitlelere Ulaşabilmek İçin yeni müşteriler kazanmak isterseniz, Google’de var olabilmeniz  İçin gerekmekte Olan Bir Sistemdir. Bunun içinde Yapmanız Gereken alanında uzman bir SEO ajansı ile çalışmalara hemen başlamak Olacaktır.

iç Seo Nedir? Google arama motoru optimizasyonu çalışmalarının birinci işlemidir. Site içerisin’de yapılabilen düzenlemelere ve iyileştirmelere Google kriterlerine uyumluluğu sağlanması Yapılan işleme Denir. iç SEO Google’nin En Önem Verdiği İşlemlerden Biridir.

Backlink Seo Nedir? bir web sitesine, başka Bir web sitesinin verdiği Referans linke verilen isimdir. Sitenizin içerisinde yer alan özgün içeriklere Veya Footer Kısmına Eklenebilir.zamanla başkaları tarafından fark edilir ve yayılmaya başlar. Sayfalarınıza açılan bu yeni kapılar, sitenizin Google Yandex Bing  arama motorları gözünde değerinin artması anlamına gelir. Bilmeniz Gerekense Backlink Dikkatli alınmalıdır aksı Takdirde Google Tarafından Cezalandırılabilirsiniz. Backlink Seo Hızlı Olabilir ama ileriye Dönük zararlı Olabilir. Bu Sistemi genelde İllegal Siteler Yapar. Ücretsiz Backlink Bulma

Google’de Sitem Ne Zaman Üst Sıralara Çıkar? Google’de var olabilmek, üst sıralarda yer almak İçin ve kalıcılığını sağlayabilmek  Adına 6 ay ile 12 ay arasında değişen bir zaman Dilimi Gerektirmektedir. Bu zaman Dilimi belirleyen En önemli Konu kriterlerin başın’da web sitenizin Google algoritmasına uyumluluğu Söz Konusudur. SEO Çalışması Sabır Ve Gayret isteyen Ve ayriyeten İleriye Dönük Bir Kazançtır Size.

Load More

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 13 Ortalama: 5]

 

Başa dön tuşu
Kapalı
× Whatsapp Destek Hattı