Seo nasıl yapılır

  • Home / Genel / Seo nasıl yapılır

Seo nasıl yapılır

Seo nasıl yapılır

Seo nasıl yapılır Evet Arkadaşlar Şimdi Size Detaylı Bir Şekilde  Seo Nasıl Yapılır Anlatacağım.

Seo da ilk öncelikle Yapılması gereken Özgün içeriktir özgün içerik Hiç kimsenin Kullanmadığım Bir Yazı Türüdür.

bu Yazıyı yazarken mutlaka yazı kelime sayısı 500 ve üzeri olursa sizin Yaptınız yazı direk 200 300 400 kelimeli yazı yazan sitelerin önüne geçer Ve kesinlikle yazı yazarken yazının içinde 5 6 defa anahtar Kelimesi Geçmesi lazımdır, bu anahtar kelimeleri mutlaka belirtin Misal ben Şimdi Seo nasıl yapılır anahtar kelimesini Nasıl Buraya yazımın içine koyup Kalın Yapmışsam Sizlerde ayni Şekilde yapınız Googlebotları Geldiğinde anahtar kelimelerinizi yazının içinde Daha Net Görmesi içindir.

Şimdi Seo da Yapılması Gereken 4 Kural

  1. Backlink alma
  2. Yorumla Backlink alma
  3. Temiz Link alma
  4. Linkler kaliteli Olmalı dikkat edilmelidir

Bir İle Başlayalım Backlink alma Söyledir ilk önce Bir Kelime Belirleyin Misal Seo Nasıl Yapılır Kelimesi

Bu Kelimede Öne çıkmak İstiyorsunuz O zaman Backlink almalısınız Bir çok Site Backlink Satmaktadır Ve Bu sitelerden backlink alırken Önemli Nokta Sitenin içinde  Fazla Link çıkışı Olmamalıdır aksı Taktirde Fazla Link çıkışlı Sitelerden Backlink alırsanız Siteniz yükselmek yerine Geriye doru gider ve Hatta Spam Ve ban yiyebilirsiniz.

ikinci Konu Yorumla Backlink alma

Etkili ve sitenize hiç Bir zararı Olmaz Yorumla Backlink Nasıl alınır ki diyen arkadaşlar vardır şimdi Kesin Arkadaşlar Yabancı Veya haber filim hitti yüksek Olan Sitelere Girip alt tarafta Gösterdiğimiz Resim gibi  Yorum kısmına Gelip Adı Url Seçerek İlk ölce Belirlediğiniz anahtar kelimeyi Ve Sonra Sitenizin adresini Yazıp yazıya uygunda  20 30 Kelimeli Bir Yazı Yazarsanız çok iyi Bir Yorum üstünden Güzel Bir Backlink almış olursunuz Ve Bu Backlink Google Tarafından Gözükür Ve Sitenizin O kelimede Değeri artar Ve yükselir.

seonasılyapılır

ama Link Dolu Bir Siteden Link alırsanız Siteniz Yükselmez tam tersi olur Bu Yüzden link alırken alacağınız siteyi kontrol Etmelisiniz.

Fazla Link çıkışı Var mi diye Kontrol Ediniz En fazla 10 link çıkışlı Olmalıdır fazlası siteniz için iyi Bir şey Değildir Eğer Sitede  15 20 30 link çıkışı Varsa Uzak durun Size Bir Dost Tavsiyesidir.

Seo Nasıl yapılır konumuz Burada Bitmiştir Ama sizlere daha fazla bilgi Ve yardımcı olmamı istiyorsanız sitemizdeki Mail adresinden Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Arkadaşlar backlink ucuz Satan kişiler Sizin gibi en az 100 kişiye aynı paketti satmaktadırlar Ve sürümünden kazanç elde ederler. Ve Sizi asla Ve asla düşünmezler Bu gibi link satan kişilerden uzak durun.

Satıkları Linklerin Hepsi çöp olmuştur ve çöp siteden link çıkısı gelirse sitenize direk spam veya ceza alırsınız.

Seo Nasıl Yapılır Konumuzun Sonu Gelmiş Bulunmaktayız yeni bir  yazıda görüşmek dileğiyle.

İletişim: 0545 434 22 76 Mail adresi Seodevri@gmail.com

19 Comments

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir