Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı Kurumsal E ticaret Web siteleri ne yapılan Bir tekniktir. Seo Danışmanlığı Seo Nedir Diye Soracak Olursanız Seo google de Sayfanızın Ön sıralara Çıkmaya Ve müşterilere ulaşmaya Yarayan Bir Tekniktir.

Peki Faydası Nedir

Seo Danışmanlığı ilk önce Bir meslektir Ve  bu mesleği Bir Başka kişiye Öğretmeye Seo Danışmanlığı diyoruz

Peki Bu Danışman Ne yapar Sizin Sitenizi ilk sayfalara çıkarabilir ama Danışman derken onu Kastetmiyoruz Tam tersi Bu işi bu mesleği size öğretiyoruz.

Peki Bize Ne Faydası Var

Siteniz ilk olarak E ticaret ise  müşterilere daha detaylı bilgi vermeye Ve onların aradıkları kelimelerde öne çıkmaya.

Peki Seo Danışmanlığı ne öğretiyor Seo Danışmanlığı size Sitenizi nasıl yöneteceğinizi Ve nasıl ön sıralara çıkaracağınızın Tekniklerini size  detaylı Şekilde  öğretmektedir.

Peki Bu Bizim Ne İşimize Yarar İstesem Bir Seocu ya yaptırabilirim Diyorsanız Bu yazıyı lütfen dikkatlice okuyun.

Bir Seocu tutarsanız Seocu  Size  Kelime  bazlı çalışır Peki Bu Kelime Bazı Nedir Diye soracak olursanız Örnek Verelim şimdi Siteniz açtınız Ve sitenizin Zor kelimelerde çıkmasını İstiyorsunuz.

Seocu Size  anahtar kelimelerini Sorar Ve  bu anahtar  kelimelere  bir Pay çıkarır anahtar  kelime zorlu na Göre Size Fiyat Verin Misal Örnek olarak Bir iç giyim Kelimesi ikincisi Diyelim Fantezi giyim üçüncüsü diyelim ki İç giyim toptan Peki  bir seocu  bu 3 zor kelimeye Size  Ne fiyat biçer biliyor-musunuz Biz bir araştırdık Ve  google de ön sıralarda  Olan Tanınmış Seoculara bu 3 kelime Ne kadara Patlıcanı Sorduk.

Peki Bize  Ne  fiyat verdiler  dersiniz Bize 3 kelimeye  45 bintl Fiyat veren Oldu En düşük fiyati 18bin tl İle Bir başkası Oldu Ve Sadece  bu 3 Kelimeye Verilen fiyat oldu bence çok abartılı Birde bir sene boyunca seo bu 3 kelimede yapacaklar ve sizi  bu 3 kelimede üst sıraya çıkaracaklar ve birde hepsi bize Kesin bir Sonuç Ve  garantide Vermedi.

Şimdi Gelelim Bizim Burada Size ne anlatmaya Çalıştığımıza Şimdi  Seo Danışmanlığı adı altında Bir Ders alalım.

Seo Danışmanlığı Ekibimiz Size  yüz yüze  Detaylı Seo uyu Öğretini düşünelim Şimdi Siz Kendi sitenizde 3 kelime Değilde  bin anahtar  kelimeye seo yaptığını düşünelim bunu Seocuya yaptırsanız Rakamları Hayal gücünüzü Zorlar İnan ki.

Peki birde  bunu şöyle düşünün Tek siteniz var ona seo yapıyorsunuz ama bir anda  dediniz ki ya arkadaş Ben Tek site değilde  2 3 site açsam Ve  aynı anda Seo yapsam ve aynı anda üçünü aynı sıralara taşısam alt alt olsa ve daha çok kazansam deseniz bunu bir seocuya yaptırmayı deneseniz bu sefer inanın 3 sitenin maliyeti sizi korkutarak bu site açmaktan faz geçirecektir.

Peki Seo Danışmanlığı aldığım Dersi Ben kendi başıma Her siteme uygulasam Ne olacak Söyle düşünün 100 site açsanız Bile Bir seocu ya dünya kadar para vermeyeceksiniz tam tersi kendi seonuzu kendiniz yaparak Hem işi temiz hemde işin ustası olarak her türlü site açıp seo yapabileceksiniz yanı böyle abuk subuk fiyatlarla Karşı karşıya kalmayacaksınız.

Yanı kısaca Bu Dersi Siz alıp Sitenizi dilediğiniz gibi seo yaparak üst Sıralara çıkartabileceksiniz Yanı bizler size Bir taş ile  binlerce kuş Vurun diyoruz.

Bir Seocuya Siz 3 kelimede yaptıracak olduğunuz Kelimeyi siz binlerce kelimede kendiniz yapın.

şu Konuyu da Detaylı anlatıyım arkadaşlar Bir seocuya Bir seo yaptırdınız mı bu Seo ilk sayfaya çıktınız mı Her zaman İlk sayfada kalma Diye bir şey Yoktur Seocu Seosunu kesti an dört beş ay sonra siteniz gene gerileme başlar neden derseniz ki rakipleriniz siz seo yaparken boş durmaz onlarda seo yapar ve siteniz ister istemez geriler ve gene bir seocuya bir dünya  para ödemenize sebep olur yani Seo Danışmanlığı aldığınız taktirde hepsinden kurtuluyorsunuz Ve  kendi sitenizin Kralı hakimi Siz oluyorsunuz inşallah tam detaylı anlata bilmişizdir.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
× Whatsapp Destek Hattı