Organik hit

Organik hit Nedir Nasıl Kullanılmalıdır Google, Yandex, Bing, Referans Organik hit  Siteye  zarar Verir mi Ve nasıl yapılmalıdır.

Evet  arkadaşlar biliyorsunuz Ki  artık günümüz  teknoloji Günü Ve  Organik hit Satan  Veya Organik Hit Siteleri Oldukça yaygın Bir Devirdeyiz Bizler Seo uzmanı olarak Sizlere  organik hit  Nasıl kullanmalısınız Ve nasıl Bir Faydası Olur Veya Nasıl  Bir  zararı Olur Sizlere onu anlatacağım.

Organik hit Deyince aklınıza Ne Geliyor Bilmem ama Sizlerin bildiniz gibi organik dediğinizde gerçek bir insan veya bilgisayar sitenize anahtar kelimeden girip sitenizi dolaşmasıdır.

Şimdi arkadaşlar  çağ teknoloji çağı dedik ama bilmeniz  gerek  hususlar var bu konuda organik hit  sunan bir dünya site bulunmaktadır ama bu sitelerin sadece bir kaç tanesi organik hit sunmaktadır.

şimdi size analizleri mi Ve gerçekten olması  gerekenleri anlatacağım yazımızı  iyi ve  detaylı okuyun bu yazıyı okuduktan sonra inanın ki artık organik hit peşine düşmeyeceksiniz.

ORGANİK HİT ZARARLARI

Evet arkadaşlar Organik hit iyi bir şey değildir  aksı taktirde doru kullanılmasa zararlıdır Peki neden?

Şimdi arkadaşlar sitenizi yeni açtınız ve sitenize her yerden organik hit çekiyorsunuz bu bir  hattadır sakın bu hattaya düşmeyin yoksa sitenizi  google aramalarında değer kaybettirirsiniz.

Şimdi Size bide  bunun detaylı mantığını anlatacağım Şimdi arkadaşlar Bir Mantık yürütün Siteniz  10 sayfada  yani  100cu sırada Siz 100cu  sıradaki bir siteye direk organik hit sitelerinden binlerce organik hit gönderiyorsunuz Bu yanlış Ve  hatalı bir davranıştır Google  Salak değildir Bunu Hemen anlıyor Organik dahi olsa.

Peki  Google  mantığı nasıl işler  Ve  nasıl anlar Çok Basit Misal Diyelim ki Seo Uzmanı kelimesi Günlük aylık ve senelik Bunun arama hac mi Ve totol olarak Belirleme yapılmaktadır Misal  google  diyorki Seo UzmanıKelimesinde senelik  100k organik hit gitmekte Ve bu bir daha ki sene 200k olacaktır veya 300k olacaktır.

Dikkat Burayı iyi okuyun Şimdi arkadaşlar  total olarak  google  bu kelimede girişleri  300k bu kelime giren kişilerin 300k sı 10 sayfaya  dağıldığını düşünelim Genelde Bir insan googlede  aradığını Bulmak için en fazla 7 veya 9cu sayfaya kadar gidiyor buda çilingir veya evden eve nakliyat kurumsal fiyat araştırmalı olan kelimelerde oluyor.

Şimdi Google  Sana soruyor ya kardeşim Bu Seo uzmanı Kelimesinde  bu zamana kadar günde 500 kişi girerken şimdi neden bin kişi giriyor da bu bin kişi senin önünde bulunan 99 siteyi hiç tıklamadan ve direk o kelimede senin siteye giriyor bir düşünün arkadaşlar sizce de mantıklı bir analiz değil mi google işte bu şekilde analiz yapmaktadır eğer önünüzde bulunan 99 siteye tıklamadan direk size gelen organik hitleri direk sahte olduğunu anlıyor.

biraz mantıklı olun arkadaşlar Bir  çok organik hit  sitesi sahte proxy kullanmakta Ve hepside organik değildir. bu Google Analytics direk olarak organik gözükebilir ama Google Analytics aldanıyor ama şimdi yeni Çıkardığı google webmaster tools console gerçek organik hit tıklamalarını göstermektedir.

Peki Biz organik hit Nasıl Çekmeliyiz?

 Organik hit  çekerken çektiniz kelimede İlk olarak  ön sayfanızda Bulunan rakiplerinize gönderdiğiniz hit aynısını sadece saniyesini az tutarak gönderiniz hem onun? hemen çıkma oranı düşecektir hemde değer kaybedecektir ayni organik hit kendi sitenize çekerken google bunu organik hit görecektir diyecek ki bu sefer  ha bak Seo uzmanı Kelimesinde bugün 500 kişi arama yaptı ve bu kişiler tüm siteleri dolandılar ama bunlardan verim alamadılar fazla durmadılar bu siteler ilgisini çekemedi ama 9cu sıradaki siteye giderek orada bu organik hit ler 4 dakika kaldılar ve demek ki 9cu site kaliteli ve bu 9cu siteyi biz öne alalım diye mantık oluşur zaten google organik hit de 2 şeye bakar hemen çıkma  oranı ve kişin sitede fazla kalmasına Biraz mantık oluşturarak sizlerde az çok  farkı göreceksiniz size zarardan çok kalite kazandıracak teknikler bizden yapması sizden seo bir sabır işidir.

Sitenize aşırır derecede hit çekmeyin googlenın gözüne batar bunu sabırlı şekilde yavaş yavaş yapın bu gün 10 kişi çekiyorsanız  yarın 11 yapın her gün 1 kişi artırın düşünmeyin ki bu ne ya 1 kişi nedir Abi ya diye o 1 kişi sizin 500 kişinizi geçer.

Peki Hangi Hit Sitesi Güvenilir

şimdi  arkadaşlar  Gelelim İşin dorusuna Ben Çok organik hit  sitesi gezdim dolandım ve hepsini analiz edip denedim içlerinden Bir tanesi Sadece  Organik Hit Sunmakta ÖZERORGANİKHİT Tabi şimdi bir dünya arkadaş diyecek ki yaa kardeşim O kadar organik hit sitesi varken Sen reklam mi yapıyorsun Tek Siteyi Söylüyorsun asla öyle Bir Reklam Ve Sahtekarlıkla işimiz olmaz yukarıda dediğim gibi Tüm organik Hit sitelerini dolandım gezdim ama yeni webmaster  toolsta tek organik gözüken Hit Sitesi Özer organik hit çıktı Diğer Siteler Hiç biri yeni google webmaster tools console gözükmedi hepsi Google Analytics gözüküyor ama google webmaster tools console gözükmüyor bu demektir ki akıl mantık var arkadaşlar güzel bir bot yapmış ki Google Analytics aldatıyorlar.

Özer Organik Hit Sistemini Ücretsiz Kullanmak için Linki Tıklayın Lütfen

HEMEN  TIKLA ÖZER ORGANİK HİT

İşte  arkadaşlar Benim  yazım Bu Kadar ister dediklerimi inanırsınız isterseniz bildiğinizi okursunuz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 7 Ortalama: 2.9]

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
× Whatsapp Destek Hattı