Kurumsal Seo Uzmanı

Kurumsal Seo uzmanı Nedir Ne İş Yapar Kurumsal Seo uzmanı  Sitenizin google de İlk sayfalara  Getiren kişilere Denir.

Öncelikle  Sitenizi Google Analiz eder Ve  Seo  durumuna  bakar  Ve  daha  Sonra sitenizi Eksiklerini çıkarır.

Peki genelikle  Sitede  Eksik olan şeyler Nedir.

 1. Title Hatası.
 2. Anahtar kelime eksikliği
 3. Açıklama eksikliği
 4. H1 h2 h3 h 4 Kullanım hatası
 5. Ön sayfa  İçerik Analizi
 6. Mobil uyumluluk
 7. Gereksiz Backlink
 8. Kopya İçerik

Genel Olarak saydıklarımız Eksik Ve zararlı  şeylerdi Peki iyi Bir Seo Yapmak için Ne yapabiliriz.

 1. Sitenizi mobil  uyumlu  Olduğuna  Dikkat  Edin
 2. Sitenizin Başlık Title yi Bir kez Adam akıllı Yapın Ve  sakın Daha  Sonra anahtar Kelimenizi Değiştirmeyin Başlık Çok Önemlidir  Ne kadar Başlık  Değişirseniz Siteniz  O kadar googlede  gelir gider Ve sıra  kaybeder tabı bu yazımı bazı seocu  arkadaşlarda okuyordur kesin o arkadaşlar yok böyle Bir şey diye kesin diyordur  ama Yıllardır işin içindeyim ve Denedim Google Title çok oynayan Siteyi Geri Plana atıyor.
 3. Kopya içerik  kullanmayın Ve sitenize  google görsellerinden resim alıp sitenize koymayın Resimlerinizi Kendiniz yapın
 4. sitenizi tüm yazılarını kendiniz yazarken okunur şekilde  yazınız ayrıca yazılarda  o yazı ile  alakalı kelimeyi yazınızın içinde geçirerek mutlaka Kalın B Dediğimiz kalınlaştırmayı kullanın yanı  Yazdınız makale Ve Blog Neyse Misal  Kurumsal Seo Uzmanı aynı Bunun Gibi  Yapın  google bunu Sever Ve Daha Çok Önemser yani yazdığınız makale veya blogla  alakalı yazıyı Mutlaka  yazınızda geçirin.
 5. ilk 3-5  ay arası  sitenize backlink almayın Bunu  aksını  iddia eden kişi emin olun dolandırıcı ve sahtekardır.
 6. Sitenizi ilk sıralara sokmak için yapanız gereken tek Şey ilk 3 ay boyunca özgün yazıdır.

Bazı  insanlar  vardır  azı iyi laf yapar google ye  reklam verir İlk sıraya Seo uzmanı diye  Çıkar Sonra Google bu trafikten Dolayı bu arkadaşı  o kelimede  ön sıraya  alır  Sonra  Bir anda Seocu kesilirler Bu yazımda Kendine  dahi Faydası Olmayan Karaktersiz insanlardır  Milleti Yanlış yönlendirip hayallerini çalar yetmez  parasını alır.

Niye Böyle konuşuyor Bu arkadaş  diye Soran olacak tabi böyle  karaktersiz insanlar oldukça ben bu şekilde konuşmaya devam edeceğim ve hatta  hatta gün geçtikçe  azımı  iyice bozup küfür bile edeceğim.

Ben Seodevri.com  Sahibi  Olarak  ilk  Hedefim Kurumsal Seo Uzmanı  Kelimesinde  Birinci  Sıraya  çıkarak Kendimi Kanıtlayacağım Ve  sonra  Yavaş yavaş Kendime hedef Koyarak  bu  Kelimelerde ön sıralara  çıkacağım Benim Sitemi Takıp  edebilirsiniz.

Diğer  arkadaşlar  gibi  google  reklam vermeden ilk sıralara tırmanmaya geçeceğim Yanı Bire Bir ilk önce Seo mu Kendime Kanıtlayacağım Kendi Kendimle yarış halinde  olacağım Allah yüzümüzü Kara çıkarmaz inşallah.

Ve ayrıca  Buradan Seo dersleri  Ve  bazı bilgileri  ücretsiz paylaşacağım  Herkes anlasın ki Bazı insanlar nasıl kandırıldığını.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 4 Ortalama: 4]

5 Yorum

 1. vallah helal olsun kardeş sana inanki dobra dobra yazmisin kurumsal seo uzmanı kelimesinde takipteyim seni 10 sayfadan ilk 2ci sayfaya gelmisin helal olsun devamli takipteyim başarılarının devamını beklerim

  1. Son güncelemeden sonra google artık siteleri direk organık sitelerden acılır acılmaz ilk 4 5 ay içinde hıt çekeni ve 4 5 ay gecmeden backlink alanı cezalandırıyor bilginiz olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
× Whatsapp Destek Hattı