Html5 Bootstrap 4 Duyarlı Yönetici Şablonu

Html5 Bootstrap 4 Duyarlı Yönetici Şablonu FlatLab gerçek düz tasarım konsepti ile Premium Yönetici Paneli şablonu. Düz renk, temiz içerik yerleştirme, kolay özelleştirme ve profesyonel kodlama ana gücüdür.

FlatLab, Bootstrap 4.3.1 Framework, modern web teknolojisi HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuş, tamamen duyarlı bir yönetici panosudur . Yeniden kullanılabilir UI bileşenlerinden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir ve en yeni jQuery eklentileriyle entegre edilmiştir.

 Bu tema temelde sadece bir parmak çırpıda kişiselleştirmek isteyen geliştiriciler için tasarlanmış olan çok hafif ve kolay bir şekilde özelleştirilebilir. 

FlatLab, özel yönetici paneli, proje yönetim sistemi, yönetici paneli, uygulama arka planı, CMS, CRM, işletme web sitesi, kurumsal, portföy, blog vb. Gibi tüm web uygulamaları için kullanılabilir. daha kolay çalışın. FlatLab tüm büyük web tarayıcılarında, Masaüstü, iPhone, iPad, Tablet ve diğer tüm akıllı telefon cihazlarında çalışır.

İNDİR
DEMO

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 2 Ortalama: 5]

hakkında Seo Devri

Ayrıca Kontrol Et

cok-amacli-pazarlama-html-acilis-sayfasi-sablonu

Çok Amaçlı Pazarlama HTML Açılış Sayfası Şablonu

Çok Amaçlı Pazarlama HTML Açılış Sayfası Şablonu  ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmesi kolay, temiz ve modern, yüksek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı