Google Seo uzmanı

Google Seo uzmanı sizlerin sitenizi analiz yaparak hataları düzenleyen Ve sizin sayfalarinizi Google de İlk sayfalara çıkaran Kişiye Google Seo uzmanı denir.

Google Seo uzmanı Ne yapar  Ve size  nasıl bir  faydası Dokunur diye soracak olan varsa  kısa bir açıklama yaparak detaylı size anlatayım.

Google Seo uzmanı Sitenizi analiz  eder  Ve sitenize gelen zararlı backlınkleri Engeller ve sitenize  zararı olmayan kaliteli backlink kullanarak sitenizi da pa değerlerini yükseltir.

Google Seo uzmanı sitenizdeki  tüm eksikleri teker teker bulup giderir ve ayrıca yapılan tüm yanlışları düzeltir ve size Sitenizi  nasıl yöneteceğinizi anlatır.

Peki   ne  anlatır size sitenize e ticaret ise nasıl yapılması gerektiğini anlatır peki bunlar nelerdir Bunlar sitenize  ürün eklerken veya  makale  eklerken yapılması gereken seo ile alakalı detaylı eklemeler ve yazılar ve nasıl bir  yazı ile  makale ile  veya nasıl bir ürün eklerseniz  o üründe  daha  ön sıralarda olursunuz bunu  detaylı şekilde size anlatmaktadır.

Google Seo uzmanı Sadece bununla kalmaz size seo danışmanlığı sunar Peki  bu size  ne faydası olur diye soracak olursanız size  Çok  faydası  dokunur  Bir  seocunun sitede ne yaptığını öğrenmek zordur çünkü seocu asla  tekniklerini ve yaptıklarını detaylı bir şekilde öğretmez işte  devreye  o zaman biz  giriyoruz Seo danışmanlığı adı altında sizi  bünyemizde  eğitiyoruz.

Peki bunun bize Ne  gibi  faydası  var diye Ben seo yapmasam yaptırsam ne olur diyede soran olur kesin bunun şöyle  bir  faydası  vardır  Diyelim Ki Sizin Bir  e ticaret siteniz  var ve siteniz bir seocuya  verdiniz Seocu size  Bir masraf çıkarır Ve seosunu yapar ondan sonra ilk sayfalara getirip bırakır ama tabi ki ilk sayfalara geldiniz ama rakipleriniz boş durmaz 3 veya 4 ay sonra seonuz daha yapılmadığı için gerilemeye başlarsınız ve gene bir seocuya para ödeyemeye mahkum kalırsınız.

Google Seo uzmanı işte bu konuda size seo danışmanlığı sunuyor  Bir çalışanınız var Veya siz her daima Bilgisayar başındasınız işte size  seoyu  Tam anlamıyla öğreterek Sizi  bir seocu yapıyor  Ve  kendi işlerinizi  kendiniz yapıyorsunuz peki ne  faydası var diye soracak olursanız İlk sayfalara Kendiniz Tırmanıyorsunuz seocu ile anlaşmanız 3 veya  5 anahtar kelimedir ama siz  100 150 sınırsız kendi seonuzu kendiniz yapıyorsunuz  yanı seocuya Vereceğiniz büyük paraları vermeden siz bunları yapabiliyorsunuz.

Peki  benim zamanım yok bunları ben nasıl takıp edeceğim diyen arkadaşlar e ticaret sahibi olanlar isterseniz seocu Elemanlarımızdan birini sizin bünyenize veriyoruz ve sizlerde bu işten 100/100 karlı çıkmış oluyorsunuz.

Tek  siteniz yok bir  dünya  siteniz var  işte Google Seo uzmanı size  öğrettiği Seo ile yüzlerce  sitenize seosunu kendiniz yapmış ve  karlı çıkmış oluyorsunuz  bir düşünün Ki Bir seo uzmanı na Siz senede 50 bin tl verdiğinizi Ve bunu sadece 10 anahtar kelime üzerinden yapmaktadırlar aşırı derecede yüksek fiyat çekmektedirler.

Tek bir site 10 anahtar kelimeye dünya kadar para ama bunu siz yapınız yanı bu işi bizlerden öğrenerek hem anahtar kelimenizi kendiniz belirleyin hemde daha çok anahtar kelimelerde çıkın hemde  açacağınız tüm sitelerde kendi sitenizi öne taşıyın Dünyalar kadar 100/100 kar edin seocu ile işiniz olmasın kendi sisteminizin kralı kendiniz olun.

İletişim adresimiz : 0545 434 22 76
Seodevri.com 

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Yorum

  1. makale çok guzel seo sitenin ana dilidir bence seo iyi yapılan siteler 1 sıraya hep gelir yazın okudum bana faydalı olacak umarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
× Whatsapp Destek Hattı